Hakkımızda


Günün yorgunluğunu üzerinizden atmak, rahatlamak için huzur dolu bir mekânda kaliteli bir akşam yemeği yemek veya hafta sonu unuttuğumuz kahvaltı lezzetini yeniden tatmak mı istiyorsunuz? Çok uzağa gitmenize gerek yok. Küçükçekmece lezzet duraklarına eklenen Göl Başı Restaurant tam size göre...

Küçükçekmece’nin en güzel noktasında, unutulmaz saatler sizleri bekliyor.

 En İyisi, En Kalitelisi, En Güzeli...

Göl Başı Restaurant ve Düğün Salonu öyle bir mekân ki, her köşesinde özen olduğu, her şeyin çok ince düşünüldüğü ilk bakışta fark ediliyor. Gölbaşı‘nda eşsiz bir manzaraya sahip bir arsanın üzerine inşa edilmiş Başı Restaurant ve düğün salonu her şeyin en iyisi, en kalitelisi, en güzeli derken ortaya lüks bir restoran olma yolunda. Ancak lüks kendini fiyatlarda değil kaliteli yemeklerde, hizmette ve restoranın eşsiz ortamında hissettiriyor.

Göl Başı Restaurant ve Düğün Salonu, birbirinden farklı seçenekleri ile değişik zamanlarda farklı amaçlar için gidebileceğiniz bir yer. Siz dinlenirken ve yakınlarınız sevdiklerinizle sohbet ederken bir taraftan et ve balık konusunda çok iddialı olan menüden birbirinden lezzetli yemekler seçebilirsiniz. Ürünlerini özenle seçen restoranda, sahil kasabalarında bulamayacağınız balıkları, en güzel et yemeklerini tadabilirsiniz. ‘‘Kaliteden Ödün Yok‘‘ sloganıyla yola çıkan restoranın mutfağında, yemeklerini en leziz şekilde pişirmek için hummalı bir çalışma sürerken, size düşen sohbetinize keyifli bir şekilde devam etmek.